Motorlu Perde

Motorlu Perde

Motorlu Perde

Motorlu Perde denilince son zamanlarda farklı teknolojiler de akla geliyor. Örneğin motorlu perde hem modern bir görünüm isteyenler için caziptir, hem de uzaktan kumanda seçeneği ile pratiklik kazandırdığı için pek kişi için ev ve iş yerlerinde kolaylık sağlayabilir. Toplantı salonlarının çevreye karşı izole hale getirilmesinde de oldukça pratik bir seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra geniş bir mekâna sahip olan restoranlar, kafeler bu perde türü ile kolayca perdeleme yapabilir. Şık duruşu da cabası.

Motorlu perdeler en spesifik perde türlerinden biri olarak kabul edilse de, aslında her perde sistemi farklı detaylara sahip olması ile özen isteyen birer konu haline geliyor. Perde ihtiyacınızı sizin için dert olmaktan çıkaracak olan Best Perde ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için gelip keşif yapacak ve profesyonel önerilerde bulunacak olan profesyonel ekip, muhteşem mekânlar tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Böylece sizin için bir avantaj haline gelecek.

Evimizin sıcaklığını, samimi ve göze hoş görünmesini sağlayan motorlu perde rastgele seçilemez. Pek çok detaya dikkat ederek bu seçimi yapmamız gerekir. Hem mahremiyet sağlayıcı olan hem de ışığın evimize kontrollü bir şekilde girmesini sağlayan motorlu perdeler, basit bir kumaş perde olarak sunulmuyor. Bu klasik seçeneklerin pek çok farklı renk ve desenle sunulmasının yanı sıra çokça yeni perde sistemi kullanıma girmiştir.

Örneğin, son zamanların en çok tercih edileni olan motorlu perdeler, zebra perde, katlamalı perde, zip perde ve çok daha fazlası perde seçimi yapacak olanlara sunulan farklı perde sistemleridir. Bu sistemlerin her biri için de sunulan pek çok renk ve desen seçeneği de mevcut. Günlük klasik kullanıma hitap eden perdelerin yanı sıra, kafe ve restoran gibi mekanlar için uygun olan motorlu perde modelleri, kış bahçesi perdesi gibi spesifik tasarımları ancak ve ancak Best Perde Sistemleri güvencesiyle en iyi özelliğe sahip modeller bugün bulunabiliyor. Tüm perde sistemlerinde büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkan Best Perde, tüm bu seçenekleri projelendirme aşamasını da üstlenerek sunuyor.

Sertac Pürmüs
Sertac Pürmüs
2023-11-16
İlk başta tedirgindim tanıdıktan sonra memnun kaldım . Dışardaki piyasaya göre çok uygun fiyat verdiler malzemede çok kaliteli herkese de tavsiye ederim Best perde ve çalısanlarına çok tşk ederim özellikle ahmet bey çok ilgilendi her aradıgımda telefonlarıma cvp verip memnun etmek için çaba gösterdi çok tşk ederim
Mustafa GÜLER
Mustafa GÜLER
2023-09-10
Projelendirme aşamasından iş teslimine kadar tutarlı ve güven veren bir firma. Fotoğrafta kullanılan perde modelinde manzaramızdan ödün vermeden güvenle jakuzi kullanabiliyoruz:)
Muhsın ÇİFCİ
Muhsın ÇİFCİ
2023-08-10
Şehir dışından zip perde siparişi verdim aslına bakarsanız internet üzerinden bulduğum bir firmaydı sipariş vermekte biraz teretdütlüydüm firma yetkilisiyle konuştuktan sonra sipariş vermeye karar verdim iyikide vermişim . ürün elime ulaştı gayet güzel ambalajlanılmıştı. Gayet kaliteli ürün iyi işçilik ve firma söz verdiği gibi zamanında teslim etti . Tüm firma çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
Arzum Akduran
Arzum Akduran
2023-08-10
Best perde, cam tavanımıza zip perde uyguladı. Hem hızları ve özenleri, ama en çok da sorun çözmedeki istek ve kararlıkları için teşekkür etmek istiyorum. Tadilat, inşai uygulama vs gibi konularda bir çok sorun çıkabiliyor. Alınan ölçü uygulamada sıkıntı çıkarabiliyor elbette. Best perde, ürün çalışır hale gelinceye dek, tüm sorunları arka arkaya çözdü, ve bunun için bizim hiç aramamıza gerek kalmadı. Bence en önemli ayrıntı bu. Bunun altını kocaman çizerek özellikle belirtmek istiyorum. Maalesef ülkemizde pek bulunmayan bir özellik. İşini ve müşterisini uzun dönemli düşünme erdemi. Sıkıntı olunca bir kez bile aramamış olmak, kendilerini tavsiye etmek istememe neden oluyor. Her zaman önerir ve yeniden çalışırım. Yolları açık işleri hayırlı olsun. Arzum Köseoğlu
Hakan Turgut
Hakan Turgut
2023-08-09
İşlerini tahmini teslimat tarihine uygun bir zamanda teslim ettiler. Malzeme kalitesi güzel , temiz çalışıldı. Tavsiye ederim
Namik Keleş
Namik Keleş
2023-07-24
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları takdire layık.Elinize sağlık
Ugur Yertut
Ugur Yertut
2023-03-21
İnternetden bulduğum bir firma, öncesinde çok tedirgin oldum, çünkü internette karşınıza çıkan her firmaya güvenilmiyor. Telefon ile ulaştığımda, karşımdaki kişi gayet konusuna hakim ve ne istediğimi anlayan, nasıl yapılması gerektiğini anlatan, çözüm üreten bir kişi. Zip perde siparişi verdim, vermiş oldukları termin içinde malzemeyi kargo ile teslim ettiler. Montaja gelen ekip, paketi açtıklarında kargo taşımacılığından kaynaklı küçük bir ezik gördü. Malzemenin montajını yapmadan hemen iade ettiler. Firma kargodan kaynaklı oluşan hasar için özür dileyerek yeni ürünü bir hafta içinde tekrar gönderdiler. Montaj yapıldı, uzaktan kumandalı Zip perdeyi kullanıyoruz ve çok memnunuz. Üretici firma olduklarından dolayı vermiş oldukları teklif, piyasa bu işi yapan firmaların çok çok altında. Zip perdeyi gören tüm arkadaşlarıma bu firmayı öneriyorum. Best Perde Sistemlerine ve Sayın Ahmet beye sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Felek ARSLAN
Felek ARSLAN
2023-03-19
Aldığım üründen ve fiyattan çok memnun kaldım. Kısa sürede siparişlerimi yetiştirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Proje 1

ttrrree

Proje 2

proje3-3
proje3-1

Proje 3

proje1-1
proje1-2
proje4-1
proje4-2

Proje 4

proje2-1
proje2-2
proje2-3
proje2-4

Proje 5

proje5-1
proje6-1
proje6-2
proje6-3

Proje 6

proje8
proje9